Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Michal Bílek: Start sezony už netrpělivě vyhlížíme

17.09.2020 | Jaroslav Bílek

Malibu jde do sedmé druholigové sezony se staronovým koučem. Michal Bílek si se svým bratrem prohodil role. Sám usedl na horké křeslo hlavního kouče. Sportovní manažer klubu Jarda Bílek se pak posouvá do role asistenta.

"Už jsme tak víceméně fungovali ve druhé polovině loňské sezony. A vedení klubu to vyhodnotilo jako dobrý nápad," směje se Michal Bílek, který Malibu v roli hlavního kouče vedl naposledy ještě v krajském přeboru.


Jak hodnotíte dlouhou letní přípravu?
Letní přípravu hodnotím kladně. V rámci ní jsme sehráli velmi těžké zápasy s prvoligovými týmy, které nám ukázaly, na čem musíme pracovat, abychom byli úspěšnější. Kromě zápasu v České Lípě, kde jsme hráli v kombinované sestavě, jsme podle mého názoru v konfrontaci s prvoligisty obstáli. Treninková účast by mohla být větší, ale hráči na samotných trénincích makají naplno. Snad budeme za tvrdou práci v tréninku odměněni v sezóně.

Jak se těšíte na start sezony?
Start sezony každý z nás již netrpělivě vyhlíží. Já osobně také. Těším se na těžké zápasy, které nás mohou futsalově posunout dál.

A co ohlédnutí za letní cestu pohárem?
Myslím si, že i přes prohru ve finále krajské části můžeme naši cestu hodnotit pozitivně. Ve Chvaleticích jsme podali skvělý výkon, i když v posledních pěti minutách jsme již trochu polevili. V dalším kole proti Smart Quality jsme opět diktovali tempo zápasu a zaslouženě vyhráli. Proti Mělníku to byl skvělý futsal, kdy nás porazil hlavně Josef Gabčo.

Jsou nějaké změny v kádru?
Hlavními změnami jsou příchody dvou brankářů, kteří budou krýt záda Filipu Truksovi. Matěj Ruml přišel z juniorky Sparty a dokazuje svou kvalitu nejen v zápasech, ale i v trénincích. Tim druhým je rozjednaný příchod hráče z týmu okresní soutěže. Ten měl přímo křest ohněm v zápase se Spartou, kde podal výborný výkon. Až doléčí bolavé rameno, tak bude moct na trénincích pilovat s Jarem Pytlounem svůj futsalový styl. Další novou tváří by měl být ještě jeden defenzivní hráč, kterého ale zatím trápí koleno.

A jaké jsou ambice do nové sezony?
Naším cílem je hrát co nejvýše. K tomu však musíme vydržet všichni zdraví a hlavně musíme poctivě makat i v průběhu sezóny.

 
Aktuální články
Osmý ročník tenisového turnaje je tady

Futsalisté Malibu opět vymění futsalový míč za tenisák a rozdají si to v prestižním antukovém klání.

 
S Brazilci jsme drželi krok jenom do poločasu

Malibu zapsalo první porážku v nové sezoně, když prohrálo na palubovce největšího aspiranta na titul ve druhé lize.

 
Vstup do soutěže proti Jerigu na jedničku

Malibu vykročilo do nové sezony pravou nohou, když tradičního rivala z posledních sezon pohodlně deklasovalo na domácí palubovce.

 
S Libercem jsme sahali po remíze
 
Sparta se v Boleslavi na výhru nadřela
 
Démoni nás pořádně vyškolili
 
Po roce opět finále vyhrál prvoligista
 
Sedmý ročník tenisového turnaje přinesl sedmého vítěze
 
Po vítězném derby postup do finále
 
V Lípě prohrálo Malibu až ve finále
 
Utkání
Muži A | Sobota 19.09.2020, 20:30
FC Malibu Mladá Boleslav - Jerigo Plzeň
6:1 (3:0)
 
Muži A | Sobota 03.10.2020, 18:00
Boca Juniors Krupka - FC Malibu Mladá Boleslav
7:3 (3:2)
 
Muži B | Sobota 11.03.2017, 18:00
Gunners Řepov - FC Malibu Mladá Boleslav
8:3 (2:1)
 
Muži B | Neděle 08.10.2017, 10:00
Česká republika (neslyšící) - FC Malibu Mladá Boleslav
9:7 (5:1)
 
 
FC Malibu Mladá Boleslav - účastník 2. futsalové ligy Západ 2014/2015 RSS