Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Michal Bílek: Start sezony už netrpělivě vyhlížíme

17.09.2020 | Jaroslav Bílek

Malibu jde do sedmé druholigové sezony se staronovým koučem. Michal Bílek si se svým bratrem prohodil role. Sám usedl na horké křeslo hlavního kouče. Sportovní manažer klubu Jarda Bílek se pak posouvá do role asistenta.

"Už jsme tak víceméně fungovali ve druhé polovině loňské sezony. A vedení klubu to vyhodnotilo jako dobrý nápad," směje se Michal Bílek, který Malibu v roli hlavního kouče vedl naposledy ještě v krajském přeboru.


Jak hodnotíte dlouhou letní přípravu?
Letní přípravu hodnotím kladně. V rámci ní jsme sehráli velmi těžké zápasy s prvoligovými týmy, které nám ukázaly, na čem musíme pracovat, abychom byli úspěšnější. Kromě zápasu v České Lípě, kde jsme hráli v kombinované sestavě, jsme podle mého názoru v konfrontaci s prvoligisty obstáli. Treninková účast by mohla být větší, ale hráči na samotných trénincích makají naplno. Snad budeme za tvrdou práci v tréninku odměněni v sezóně.

Jak se těšíte na start sezony?
Start sezony každý z nás již netrpělivě vyhlíží. Já osobně také. Těším se na těžké zápasy, které nás mohou futsalově posunout dál.

A co ohlédnutí za letní cestu pohárem?
Myslím si, že i přes prohru ve finále krajské části můžeme naši cestu hodnotit pozitivně. Ve Chvaleticích jsme podali skvělý výkon, i když v posledních pěti minutách jsme již trochu polevili. V dalším kole proti Smart Quality jsme opět diktovali tempo zápasu a zaslouženě vyhráli. Proti Mělníku to byl skvělý futsal, kdy nás porazil hlavně Josef Gabčo.

Jsou nějaké změny v kádru?
Hlavními změnami jsou příchody dvou brankářů, kteří budou krýt záda Filipu Truksovi. Matěj Ruml přišel z juniorky Sparty a dokazuje svou kvalitu nejen v zápasech, ale i v trénincích. Tim druhým je rozjednaný příchod hráče z týmu okresní soutěže. Ten měl přímo křest ohněm v zápase se Spartou, kde podal výborný výkon. Až doléčí bolavé rameno, tak bude moct na trénincích pilovat s Jarem Pytlounem svůj futsalový styl. Další novou tváří by měl být ještě jeden defenzivní hráč, kterého ale zatím trápí koleno.

A jaké jsou ambice do nové sezony?
Naším cílem je hrát co nejvýše. K tomu však musíme vydržet všichni zdraví a hlavně musíme poctivě makat i v průběhu sezóny.

 
Aktuální články
S Libercem jsme sahali po remíze

S naším tradičním letním soupeřem jsme sehráli nejvyrovnanější zápas za poslední roky. Favorit zápasu nakonec přeci jenom v Boleslavi...

 
Sparta se v Boleslavi na výhru nadřela

Skvělé utkání proti úřadujícím mistrům České republiky odehrály Růžovky v rámci dalšího přípravného utkání s prvoligovým...

 
Démoni nás pořádně vyškolili

S účastníkem nejvyšší české soutěže drželo Malibu v přípravném utkání krok jenom v prvním poločase. V tom druhém už jasně...

 
Po roce opět finále vyhrál prvoligista
 
Sedmý ročník tenisového turnaje přinesl sedmého vítěze
 
Po vítězném derby postup do finále
 
V Lípě prohrálo Malibu až ve finále
 
Malibu deklasovalo soupeře z kolínského okresu
 
Domácí rozlučka v Bělé Malibu nevyšla
 
Kanonáda po poločase přinesla jasnou výhru
 
Utkání
Muži A | Pátek 21.08.2020, 20:00
FC Malibu Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
1:4 (1:2)
 
Muži A | Pátek 28.08.2020, 20:00
FC Malibu Mladá Boleslav - Zlej Se(n) Liberec
4:6 (1:4)
 
Muži B | Sobota 11.03.2017, 18:00
Gunners Řepov - FC Malibu Mladá Boleslav
8:3 (2:1)
 
Muži B | Neděle 08.10.2017, 10:00
Česká republika (neslyšící) - FC Malibu Mladá Boleslav
9:7 (5:1)
 
 
FC Malibu Mladá Boleslav - účastník 2. futsalové ligy Západ 2014/2015 RSS