Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Petr Matouš jako první vyhrál podruhé Open

01.08.2021 | Jaroslav Bílek

Osmý ročník prestižního tenisového turnaje opět hostily kurty v Bakově nad Jizerou

Fanklub defenzivního tenisu slaví! Petr Matouš vyhrál prestižní Malibu Open 2021, když vyhrál všech svých sedm zápasů v turnaji. Během něho mu statistici napočítali celkem 3 (slovy: tři) vítězné údery. Jako první se tak během osmi ročníků stal dvojnásobným vítězem, když poprvé vyhrál pátý Grand slam sezony v sezoně 2019. Ve finále mu za stavu 2:2 skrečoval Matěj Vaněk. Bronz bral nováček turnaje Jan Vodháněl, čtvrtý byl Jan Kvapil. Obhájce titulu z loňského roku Štěpán Dragoun skončil svou cestu turnajem ve čtvrtfinále na raketě Honzy Vodháněla.

Konečné pořadí: 1. Petr Matouš, 2. Matěj Vaněk, 3. Jan Vodháněl, 4. Jan Kvapil, 5. Roman Korolevyč, 6. Štěpán Dragoun, 7. Vojtěch Sklenář, 8. Jakub Brdička, 9. Martin Sedlák, 10. Zdeněk Dragoun, 11. Lukáš Nevosad, 12. Luboš Kurzweil, 13. Jaroslav Bílek.

Aktuální články
Malibu jde do osmé druholigové sezony

Boleslavští futsalisté vstoupí zápasem v Plzni do osmé sezony ve 2. Futsal lize západ.

Druhé místo ve finále středočeského poháru

Malibu potvrdilo papírové předpoklady a na finálovém turnaji poháru skončilo v Kolíně druhé.

V Liberci jsme dostali desítku

V hodně lepené sestavě jsme neměli na půdě prvoligového soupeře žádný nárok a odnesli jsme si potupnou desítku.