Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přijede Sparta Praha

11.08.2015 | Jaroslav Bílek

První přípravné utkání čeká na Růžovky ve středu, kdy dorazí do Mladé Boleslavi čtvrtý nejlepší celek loňské Chance Futsal ligy.

Fotbalisté Mladé Boleslavi přivítají ve čtvrtém ligovém kole pražskou Spartu v pátek, malá předehra v menším sportu se však uskuteční již ve středu. K prvnímu přípravnému utkání na novou sezonu si totiž futsalisté druholigového Malibu pozvali právě celek AC Sparta Praha, čtvrtý tým loňského ročníku nejvyšší české futsalové soutěže. „Vloni v létě jsme se utkali hned s několika prvoligovými týmy a byla to pro nás nesmírně přínosná konfrontace, proto jsme podobný model přípravných zápasů zvolili i letos,“ říká kouč boleslavských futsalistů Jaroslav Bílek. V loňském měření sil s pražskou Spartou odešly Růžovky poraženy z radotínské palubovky po výsledku 2:4, letos mají šanci svému soupeři porážku na domácí palubovce oplatit.

V Boleslavi bude dnes od dvaceti hodin v městské sportovní hale k vidění špičkový futsal. Vždyť v kádru Sparty působí hned několik jmen, která prošla, nebo jsou součástí české reprezentace a to i té mládežnické. Za všechny jmenujme například Martina Dlouhého, Michala Holečka, čerstvá posila Zdeněk Sláma, nebo hrající trenér David Frič. I Malibu bude na zápas kompletní. „Kluci už se na zápas těší. Přeci jenom od začátku července jenom trénujeme a každý raději hraje zápas. V sestavě budou chybět jenom dovolenkáři Polanka s Kvapilem, otazník visí nad Boškem, jinak budeme kompletní a odhodlaní prvoligového soupeře co nejvíc potrápit,“ dodává kouč Bílek.

Výkop je ve středu ve dvacet hodin, vstupné se neplatí.

 
Související odkazy
Aktuální články
Úspěšné růžové léto

Futsalisté Malibu se v zúčastnili tří letních turnajů. Na trávě oba vyhráli, na písku brali brambory.

 
Bídný první poločas odrazem celé sezony

Futsalisté Malibu zakončili nejhorší sezonu ve črtnáctileté historii klubu domácí porážkou s nováčkem z Plzně. Po tragickém prvním...

 
Béčko asistovalo u oslav titulu

Řepov potřeboval v posledním zápase okresní soutěže porazit Malibu, aby mohl slavit první historický titul v soutěži. Oslabená rezerva...

 
Neskutečný kolaps ve druhém poločase
 
Béčko se s Březinou trápilo
 
Povinné body jsme nakonec uhráli
 
Těsná výhra přinesla klíčové tři body
 
Veterán Popelka trefil remízu
 
Hattrick trestal hru bez brankáře
 
Z deky se neodkopali ani v Jablonci
 
Utkání
Muži A | Neděle 02.04.2017, 20:50
Gunners Řepov - FC Malibu Mladá Boleslav
4:5 (3:1)
 
Muži A | Pátek 26.05.2017
FC Malibu Mladá Boleslav - SK Olympik Mělník B
1:9 (0:3)
 
Muži A | Pondělí 25.09.2017, 20:30
FC Malibu Mladá Boleslav - Gunners Řepov
 
Muži B | Sobota 11.03.2017, 18:00
Gunners Řepov - FC Malibu Mladá Boleslav
8:3 (2:1)
 
 
FC Malibu Mladá Boleslav - účastník 2. futsalové ligy Západ 2014/2015 RSS