Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přijede Sparta Praha

11.08.2015 | Jaroslav Bílek

První přípravné utkání čeká na Růžovky ve středu, kdy dorazí do Mladé Boleslavi čtvrtý nejlepší celek loňské Chance Futsal ligy.

Fotbalisté Mladé Boleslavi přivítají ve čtvrtém ligovém kole pražskou Spartu v pátek, malá předehra v menším sportu se však uskuteční již ve středu. K prvnímu přípravnému utkání na novou sezonu si totiž futsalisté druholigového Malibu pozvali právě celek AC Sparta Praha, čtvrtý tým loňského ročníku nejvyšší české futsalové soutěže. „Vloni v létě jsme se utkali hned s několika prvoligovými týmy a byla to pro nás nesmírně přínosná konfrontace, proto jsme podobný model přípravných zápasů zvolili i letos,“ říká kouč boleslavských futsalistů Jaroslav Bílek. V loňském měření sil s pražskou Spartou odešly Růžovky poraženy z radotínské palubovky po výsledku 2:4, letos mají šanci svému soupeři porážku na domácí palubovce oplatit.

V Boleslavi bude dnes od dvaceti hodin v městské sportovní hale k vidění špičkový futsal. Vždyť v kádru Sparty působí hned několik jmen, která prošla, nebo jsou součástí české reprezentace a to i té mládežnické. Za všechny jmenujme například Martina Dlouhého, Michala Holečka, čerstvá posila Zdeněk Sláma, nebo hrající trenér David Frič. I Malibu bude na zápas kompletní. „Kluci už se na zápas těší. Přeci jenom od začátku července jenom trénujeme a každý raději hraje zápas. V sestavě budou chybět jenom dovolenkáři Polanka s Kvapilem, otazník visí nad Boškem, jinak budeme kompletní a odhodlaní prvoligového soupeře co nejvíc potrápit,“ dodává kouč Bílek.

Výkop je ve středu ve dvacet hodin, vstupné se neplatí.

 
Aktuální články
Domácí kolaps proti Chomutovu

Malibu proti oslabenému soupeři odehrálo jedno z nejhorších utkání sezony a po chabém výkonu odešlo po zásluze poraženo.

 
Divoký závěr přinesl dělbu bodů

V závěru zápasu v Praze poslal Malibu do vedení Šimáček, ale domácí ještě našli sílu utkání srovnat v power-play.

 
Nikdo neuvěří! Rozhodl Javůrek

Malibu doma prohrávalo s Chotěboří 0:2. Nikdo neuvěří, že konečnou remízu 2:2 vystřelil nakonec domácím dvěma góly v power-play...

 
Přestřelka přišla po bezbrankové půli
 
Malibu rozhodlo derby v poslední minutě
 
Rapidu jsme nedali letos ani jeden gól
 
Favorita málem zaskočili
 
Výhru urvalo Malibu v power-play
 
Malibu nestačilo na posílený Interobal
 
Divoká přestřelka přinesla remízu
 
Utkání
Muži A | Sobota 03.03.2018, 20:30
Wizards DDM Praha - FC Malibu Mladá Boleslav
4:4 (0:2)
 
Muži A | Sobota 17.03.2018, 20:30
FC Malibu Mladá Boleslav - Baník Chomutov
6:8 (2:3)
 
Muži B | Sobota 11.03.2017, 18:00
Gunners Řepov - FC Malibu Mladá Boleslav
8:3 (2:1)
 
Muži B | Neděle 08.10.2017, 10:00
Česká republika (neslyšící) - FC Malibu Mladá Boleslav
9:7 (5:1)
 
 
FC Malibu Mladá Boleslav - účastník 2. futsalové ligy Západ 2014/2015 RSS